Kiedy na świecie pojawił się mój pierwszy synek – chciałam zatrzymać każdy moment jego życia na fotografiach. Chciałam widzieć jak dorasta, jak się zmienia…chciałam zapisać jak stawia pierwsze kroki, jak się uśmiecha, jak płacze…Taka codzienność złapana na zdjęciach… jest najcenniejszą pamiątką i możliwością powrotu do wspomnień, uczuć czy emocji, jakie nam kiedyś towarzyszyły.
Z czasem te momenty i chwile stały się pięknym początkiem do pracy nad sobą i swoim warsztatem.

Teraz, kiedy moja rodzina powiększyła się do rozmiaru – mama, tata i trzech synów…moja firma również rozwinęła się w nowych kierunkach.
Zaczęłam specjalizować się w fotografii noworodkowej i ciążowej. Każdego dnia, kiedy spotykam przyszłe mamy i nowe życie…czuję się spełniona. Dopełnieniem tych sesji stały się sesje dziecięce i rodzinne, które uwielbiam za spontaniczność, prawdziwość i naturalność.
W swojej pracy stawiam właśnie na te cechy, ale również przede wszystkim na delikatność, minimalizm i prostotę. Natomiast każda sesja przebiega pełna emocji, wygłupów, ale i swobody. I to jest piękne.

Zdjęcia, które wspólnie robimy mają być najpiękniejszą i najwspanialszą pamiątką – właśnie dla Was.
Dlatego, jeśli tak jak ja, czujecie się dla siebie najważniejsi, ale i Wasza rodzina jest dla Was najważniejsza…to wiem, że nasza sesja będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.
Zapraszam do kontaktu i zarezerwowania swojej sesji.