Sesje noworodkowe wykonuje się w pierwszych dwóch-trzech tygodniach od narodzin. Jest to sesja maleństwa, ale i przepiękne zdjęcia świeżo upieczonych rodziców.

Pokażę Wam najpierw ujęcia rodzinne…

A teraz samo maleństwo…

Informacje dodatkowe

– po sesji otrzymujecie galerię on-line ze zdjęciami z sesji do wyboru, są to zdjęcia bez obróbki, po wstępnej selekcji (wysyłam ją maksymalnie do 5 dni roboczych)
– po wyborze swoich ulubionych zdjęć – poddawane są one profesjonalnej i autorskiej obróbce
– zdjęcia otrzymujecie w 2 formatach: w wysokiej rozdzielczości do druku oraz w rozdzielczości do publikacji w Internecie
– w przypadku wybrania dodatkowych zdjęć oraz produktów opłaca się je przelewem w ciągu 3 dni roboczych
– czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 3-4 tygodnie od dnia wyboru zdjęć z sesji
– w przypadku wyboru albumów i innych dodatkowych produktów czas realizacji zamówienia wydłuża się.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia i produkty może ulec zmianie z przyczyn losowych.

Przystąpienie do sesji jest równoznaczną akceptacją informacji zawartych na stronie.

O sesji

Sesje noworodkowe stały mi się bliskie po narodzinach mojego trzeciego synka. To dzięki niemu wybrałam się na warsztaty noworodkowe, aby poznać techniki pracy z takim maluszkiem. Dopiero po czasie ćwiczeń, praktyki i zrobieniu wielu, wielu sesji noworodkowych doszłam do wprawy i czuję mega zadowolenie po sesji.
Oczywiście każda z sesji jest inna. To, co sobie założymy i oczekujemy zweryfikuje nam na sesji maleństwo…ale i Wy, Kochani Rodzice. Wasze przygotowanie, zaangażowanie i zaufanie…są one podstawą do udanej współpracy i mają wpływ na przebieg całej sesji.

Na sesję noworodkową możecie zgłosić się w dowolnym momencie – może to być przed rozwiązaniem lub dopiero jak maleństwo przyjdzie na świat. Pamiętajcie, że taką sesję wykonujemy ciągu pierwszych dwóch-trzech tygodni od narodzi. Ważne jest to dlatego, że dzieciaczki wtedy, z założenia, dużo śpią, nie wybudzają się przy drobnym dotyku czy poprawianiu, nie przeszkadzają im hałasy…a co najważniejsze są jeszcze takie plastyczne i elastyczne – mniej więcej jak w brzuchu u Mamy. I to jest kluczowe na tej sesji.

Na sesji wykonujemy różne ujęcia – jest samo dziecko, są zdjęcia wspólne, z samą mamą i samym tatą…są ujęcia ze starszym rodzeństwem. Wszystko ustalamy indywidualnie. Czy chcecie więcej zdjęć rodzinnych, czy samo dzieciątko…

Jeśli chodzi o przebieg sesji…to standardową sesję wykonuję u siebie w studiu. Specjalnie na tą sesję ogrzewam studio, aby maluszkowi było ciepło i przyjemnie. Dodatkowo na sesji chodzi farelka, która jeszcze bardziej uspokaja maleństwo swoim szumem ale i dogrzewa jeszcze bardziej. Często wykonujemy ujęcia z golaskiem lub cienkimi ubrankami – stąd wymagania temperaturowe.

Sesje noworodkowe umawiam wyłącznie na godziny poranne – a wam podpowiadam, aby na taki dzień sesyjny nie planować nic więcej. Po pierwsze aby nie czuć presji czasu, po drugie skupić się na sesji i mieć komfort, że jeśli sesja się przedłuży to nie zastanie nas noc…

Sesja trwa zazwyczaj około 2 godzin – w tym czasie usypiamy maleństwo, karmimy, przebieramy, zmieniamy stylizację. To nie trwa 5 minut, tu nic się nie przyspieszy… Tutaj ważny jest spokój. To naprawdę świetnie wpływa na przebieg sesji. A w niej przecież chodzi o Was i Wasze wspomnienia… dlatego wspólnie dbamy o atmosferę tego niezwykłego spotkania…

Jeśli coś mi się przypomni – to Wam dopiszę. Podałam jednak kluczowe informacje.
Czyli pamiętajcie – to nie tylko sesja – to wspomnienia…