Sesje ciążowe są niezwykłym czasem do zapisania Was jeszcze w niepowiększonym składzie. Są pełne czułości, przytulania i intymności. Uwielbiam oglądać jak promieniejecie…jak kobieco czujecie się w tym odmiennym stanie.

O sesji

Sesje ciążową najlepiej wykonywać między 7-9 miesiącem ciąży. Koło 7-8 miesiąca brzuszek będzie już spokojnie widoczny, a sama sesja nie zmęczy tak jak na końcówkę ciąży. Jeśli natomiast czujecie, że chcecie taką sesję wykonać zdecydowanie wcześniej albo później – nie widzę w tym problemu.

U siebie w studiu mam piękne suknie i sukienki, które użyczam do sesji. Są body, koszulki, narzutki, sweterki…przeróżne dodatki…z których można korzystać.
Mam wszystko do sesji klasycznej, minimalistycznej, ale i glamour. Przed sesją ustalamy zawsze, na co macie ochotę i podążamy tym klimatem.

Na sesję można zamówić również makijażystkę, która wykonuje makijaż u mnie w studiu 🙂 więc nie trzeba nigdzie dodatkowo jeździć 😉 Makijaż kosztuje 150 zł.

Jak wygląda sesja w studiu?

GLAMOUR

Kiedy jak nie w ciąży… kiedy wszyscy zachwycają się Twoim odmiennym stanem… nie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wyjątkowości…
Tą sesją chciałabym stworzyć dla Ciebie odrobinę magii, piękna i niezwykłości…
Do tej sesji makijaż to podstawa. Uzupełni on całość przepięknego kadru, który będzie zdobił Twoją ścianę…

CIĄŻOWA KLASYKA

Ta sesja może być w kolorze lub czarno-biała. Na sesji skupiamy się na kobiecości, delikatności i sile kobiety w ciąży. Uwielbiam te zdjęcia. Uwielbiam wyczarowywać je dla Was…

Informacje dodatkowe

– po sesji otrzymujecie galerię on-line ze zdjęciami z sesji do wyboru, są to zdjęcia bez obróbki, po wstępnej selekcji (wysyłam ją maksymalnie do 5 dni roboczych)
– po wyborze swoich ulubionych zdjęć – poddawane są one profesjonalnej i autorskiej obróbce
– zdjęcia otrzymujecie w 2 formatach: w wysokiej rozdzielczości do druku oraz w rozdzielczości do publikacji w Internecie
– w przypadku wybrania dodatkowych zdjęć oraz produktów opłaca się je przelewem w ciągu 3 dni roboczych
– czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 3-4 tygodnie od dnia wyboru zdjęć z sesji
– w przypadku wyboru albumów i innych dodatkowych produktów czas realizacji zamówienia wydłuża się.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia i produkty może ulec zmianie z przyczyn losowych.

Przystąpienie do sesji jest równoznaczną akceptacją informacji zawartych na stronie.