Sesje rodzinne to czas na rodzinne przytulanie i gilgotki. To czas na małe śmieszne rozmowy i skradanie całusów. To czas dla Was.

O sesji

Sesja rodzinna

Na tej sesji nie ma nudów. Nie będzie sztywnego pozowania… tutaj liczy się klimat i chemia między nami. Oczywiście pokieruję Was co i jak, jeśli trzeba, ale sesja rodzinna dla mnie to przede wszystkim WY – w swoich naturalnych gestach, chichotkach i czułościach.

Nie ma nic piękniejszego w albumie i na pamiątkę niż mama ciesząca się do swojego dziecka. Nie ma nic piękniejszego niż tata, który łaskocze i robi pierdziochy w stópki…to jest największa wartość, jaka jest i jaka powinna się liczyć. Tak wygląda sesja RODZINNA. Spontanicznie, z czułością, mega prawdziwie.

A jak się przygotować na sesję?

Na sesję zawsze proszę zabrać dobry humor. Hahaa. To jest podstawa. Od tego wychodzimy. Kiedy dobrze się czujecie – to widać na zdjęciach. Kiedy jesteście spięci – to widać na zdjęciach. Także dobry humor to podstawa. Na sesji panuje luźna atmosfera, więc jeśli dzieci i mamusie wytrzymują…to tata też da radę. Mówię Wam.

Kwestia ubioru…

Na sesję zazwyczaj przychodzicie już przygotowani… ale moja studyjna szafa pęka w szwach, więc śmiało można z niej korzystać. I jeśli tylko chcecie…wybiorę Wam najpiękniejszy strój na Waszą sesję…

Do pokazanej poniżej aranżacji pasują kolory tworzące daną aranżację. Więc wszelkie beże, brązy i ich jaśniejsze i ciemniejsze odcienie będą pasować idealnie. Można również postawić na jakiś dominujący kolor w stylizacji. Ale i tak największą robotę robicie WY!

Czego chcieć więcej. Zapraszam na niesamowite spotkanie…

Informacje dodatkowe

– po sesji otrzymujecie galerię on-line ze zdjęciami z sesji do wyboru, są to zdjęcia bez obróbki, po wstępnej selekcji (wysyłam ją maksymalnie do 5 dni roboczych)
– po wyborze swoich ulubionych zdjęć – poddawane są one profesjonalnej i autorskiej obróbce
– zdjęcia otrzymujecie w 2 formatach: w wysokiej rozdzielczości do druku oraz w rozdzielczości do publikacji w Internecie
– w przypadku wybrania dodatkowych zdjęć oraz produktów opłaca się je przelewem w ciągu 3 dni roboczych
– czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 3-4 tygodnie od dnia wyboru zdjęć z sesji
– w przypadku wyboru albumów i innych dodatkowych produktów czas realizacji zamówienia wydłuża się.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia i produkty może ulec zmianie z przyczyn losowych.

Przystąpienie do sesji jest równoznaczną akceptacją informacji zawartych na stronie.